Fixus Marimetsa Kapp 2018

E-Piim Kullamaa XV rattamaraton

47 km tulemused - 30. juunil - start 12:00

Täiendatud - 01.07.2018 0:01:16 

Koht Nr Nimi Linn & Maakond Klubi/Firma Aeg Vkl Vkl koht  
1 236 Raido Saar Tallinn Redbike 1:38:32.3 M 1  
2 1 Silver Schultz Tallinn AT SPORT 1:42:48.7 M 2  
3 217 Henrik Kivilo Rae vald AC Racing 1:42:53.0 M 3  
4 10 Kaur Ojala hüüru NRK 1:42:53.0 M 4  
5 284 Toomas Erikson Tallinn REDBIKE WILO 1:42:54.3 M40 1  
6 336 Tarmo Neemela Tallinn Team Amps 1:42:59.5 M50 1  
7 237 Toomas Elling Rae Rae Rattaklubi 1:43:20.1 M40 2  
8 3 Mihkel Einblau Tallinn Redbike 1:46:01.2 M 5  
9 180 Peeter Poopuu Türi RedBike 1:46:05.5 M 6  
10 12 Marko Pohl Tallinn  AT Sport Team 1:46:06.6 M 7  
11 6 Aleksei Kushnir Tallinn ABB 1:46:09.9 M 8  
12 176 Kaido Pesor Rapla KoMo 1:46:14.6 M40 3  
13 4 Meelis Pilv Tallinn RedBike Team 1:47:38.7 M40 4  
14 204 Robin Pruul Kärdla Kalevi Jalgrattakool 1:47:38.9 M 9  
15 8 Silver Havamaa Tallinn AT Sport 1:48:08.0 M40 5  
16 298 Andres Kukk Haapsalu Kord Kuus 1:48:14.0 M 10  
17 195 Jako Leidorp Tallinn SPORTLOVE 1:48:30.1 M40 6  
18 220 Pait Hirv Võru HRK 1:48:31.3 M40 7  
19 357 Karmo Kutser Kärdla  1:49:56.4 M 11  
20 203 Kajar Kuldsepp Tallinn Sportlove 1:49:57.1 M40 8  
21 280 Jaanus Kertsman Tallinn Kose AMK CT 1:49:59.2 M40 9  
22 13 Harri Sügis Saku Spordipartner 1:49:59.6 M50 2  
23 9  Ahti Raasuke Kuressaare Hawaii Express Kuressaare 1:49:59.8 M40 10  
24 334 Andres Maarits Tallinn  1:50:01.2 M40 11  
25 18 Kristo Hüdsi Palivere Lääne-Nigula JK Praralepa 1:50:02.4 M 12  
26 17 Haigo Varik Kuressaare Hawaii Express Kuressaare 1:50:08.3 M40 12  
27 30 Laivo Pallav Saue vald  1:50:11.1 M 13  
28 205 Peep Koidu raasiku  1:50:13.3 M50 3  
29 20 Allan Jõgi Pärnu Püha Loomaaed 1:51:56.5 M 14  
30 259 Henrik Rikkas Tallinn  1:52:12.1 M50 4  
31 19 Kuido Lemloch Laagri Niner 1:52:14.9 M40 13  
32 23 Viljar Kriis Saue AT Sport 1:52:25.5 M 15  
33 299 Jan Minski Saku Kulgur team 1:52:45.6 M40 14  
34 21 Aivar Lipp Kohila AT Sport Team 1:52:47.2 M40 15  
35 348 Aadu Kuusk Pärnu  1:52:47.8 M50 5  
36 246 Risto Talvar Tallinn  1:53:13.7 M40 16  
37 341 Mattias Vadam Espoo Purustaja 1:53:16.5 M 16  
38 177 Raimo Koppel Orissaare AT Sport 1:53:17.0 M 17  
39 169 Oliver Lill Tallinn RedBike Team 1:53:40.6 M 18  
40 39 Raido Rebas Tabasalu  1:53:55.0 M40 17  
41 364 Indrek Ott Tallinn  1:54:10.7 M 19  
42 370 Argo Maasikmäe Vinni vald RR SIPLASED 1:54:12.5 M40 18  
43 38 Kaupo Vahter Saaremaa Hawaii Express Kuressaare 1:54:31.3 M40 19  
44 118 Rauno Pihlak Keila  1:55:29.8 M 20  
45 362 Heigo Paglant Tallinn  1:55:32.6 M40 20  
46 228 Ott Reinaas Kohila AUTOHOUSE 1:55:36.2 M 21  
47 326 Janar Mees Viljandi vald  1:55:54.7 M40 21  
48 343 Guido Salumäe Kurgla Redbike 1:55:56.4 M40 22  
49 363 Kuldar Reiljan Tallinn velo clubbers 1:56:01.8 M50 6  
50 24 Erkki Kotkas Kärdla  1:56:15.2 M40 23  
51 289 Marek Säälik Viimsi CFC 1:56:48.8 M40 24  
52 40 Rainer Tagel Rae Sparta Rattaklubi 1:56:54.2 M40 25  
53 187 Priit Vare Tallinn Hawaii Express 1:56:56.3 M40 26  
54 359 Janek Laisaar Tartu AC Racing 1:57:19.1 M 22  
55 143 Andre Kauk Keila CC Rota Mobilis 1:57:33.2 M 23  
56 329 Ivo Klimov Pärnu  1:58:09.0 M 24  
57 367 Ken Post Pärnu Pärnu Kalev 1:58:10.1 M 25  
58 60 Margus Kivi Kuressaare AC Racing 1:58:12.2 M 26  
59 67 Timofei Morgun Tallinn ABB 1:58:21.3 M 27  
60 213 Üllar Mikk Haapsalu JK Paralepa 1:58:21.4 M40 27  
61 83 Renek Loorens Lääne-Nigula Vald Teedeprojekt OÜ 1:59:00.5 M 28  
62 155 Andrus Tammistu Haapsalu JK Paralepa 1:59:03.2 M40 28  
63 340 Andrus Pilt Tallinn Sportlove 1:59:19.2 M40 29  
64 43 Margus Nerman Haapsalu Paralepa JK 1:59:19.4 M40 30  
65 369 Mart Reinson Saue Sportlove 1:59:19.7 M 29  
66 360 Mari Kaseväli Otepää  1:59:19.8 N 1  
67 46 Agu Simulask Haapsalu JK Paralepa 1:59:23.0 M50 7  
68 86 Sergei Kljujev Tallinn  2:00:04.7 M40 31  
69 344 Taavi Ting Haapsalu Kord Kuus 2:00:33.3 M 30  
70 271 Janek Laanisto Raasiku  2:00:36.0 M40 32  
71 191 Ivo Kivastik Sipa küla  2:00:38.2 M40 33  
72 59 Andres Allmere Tallinn  2:00:40.0 M50 8  
73 132 Kimmo Ladvas Maardu Eesti BMW Klubi 2:01:59.2 M40 34  
74 49 Karlis Puusepp saue Glamox 2:02:12.7 M40 35  
75 113 Toomas Uiboleht Juuliku  2:02:20.4 M50 9  
76 215 Marko Männiste Haapsalu JK Paralepa 2:02:24.2 M40 36  
77 45 Mikk Jäetma Kuusalu vald Jõelähtme Singel 2:02:32.0 M 31  
78 314 Urmo Kiitam Tallinn  2:03:10.6 M 32  
79 51 Anders Eensalu Keila SK Pleki Pande 2:03:23.4 M 33  
80 306 Kristjan Nelis Jüri Rae Rattaklubi 2:03:39.0 M 34  
81 346 Robert Tammoja Rae vald Saksa Automaatika ProShop Team 2:03:52.9 M 35  
82 171 Jarko- Jael Jõessar Karla küla KOMO 2:03:53.1 M 36  
83 35 Robert Kimmel Tallinn  2:03:57.8 M40 37  
84 342 Margus Tenslind Aruküla Jõelähtme Singel 2:04:09.8 M40 38  
85 311 Toomas Zaletajev Saku  2:04:10.9 M40 39  
86 91 Virgo Raadla Lääne-Nigula JK Paralepa 2:04:12.7 M40 40  
87 112 Madis Toompuu Haapsalu Mullo Transport AS 2:04:18.5 M 37  
88 44 Üllar Murumäe Tabasalu  Aima SK  2:04:21.9 M40 41  
89 69 Martti Rooba Tallinn  2:04:25.1 M 38  
90 144 Janno Kivilo Keila  2:04:25.2 M 39  
91 297 Siim Sootalu Rakvere  2:04:34.7 M 40  
92 333 Janno Kasemaa Jõhvi AS SEB Pank 2:04:46.9 M 41  
93 124 Priit Alumaa Ääsmäe  2:05:56.0 M50 10  
94 305 Kristjan Lepik Harku vald Shoproller Kose AMK ct 2:06:01.7 M 42  
95 65 Vahur Fuks Kernu  2:06:12.7 M50 11  
96 90 Mardo Moumets Lääne-Nigula vald Paralepa 2:06:16.0 M40 42  
97 331 Priit Rebane Tallinn Sportlove 2:06:16.5 M 43  
98 368 Teemar Kivi Tallinn REDBIKE 2:06:34.2 M40 43  
99 148 Priit Pajumaa Viimsi  2:06:42.3 M 44  
100 345 Koit Uus Tallinn  2:06:45.6 M 45  
101 315 Margo Erm Maardu Spordiklubi IKS 2:06:48.0 M40 44  
102 92 Marten Jõevee Lääne-Nigula Ritsu 2:06:59.0 M 46  
103 170 Toomas Kaldma Tallinn  2:07:07.7 M 47  
104 279 Andrus Tamm Rapla KoMo 2:07:38.6 M50 12  
105 89 Madis Mägi Juuliku  2:07:42.4 M50 13  
106 181 Argo Nurs Palade M ja P Nurst 2:07:42.4 M 48  
107 96 Kristo Palm Jüri alevik Saku Õlletehase Spordiklubi 2:08:05.6 M 49  
108 209 Priit Kello Kiili R-FIX 2:08:09.9 M 50  
109 57 Kaido Kangur Rapla Aima SK 2:08:30.0 M50 14  
110 95 Aimar-Alarik Ots Lääne-Nigula  2:08:31.7 M40 45  
111 354 Andres Vaher Haabneeme  2:08:50.0 M 51  
112 145 Andre Valkman Keila SK Pleki Pande 2:08:57.0 M 52  
113 107 Urmas Kulm Tabasalu  2:09:19.3 M50 15  
114 22 Igor Tarassov Tallinn Nõmme Rattaklubi 2:09:22.6 M50 16  
115 350 Siim Vaikmaa Tallinn  2:09:23.4 M 53  
116 82 Margus Tammekivi Tallinn  2:09:36.0 M 54  
117 68 Katrin Oolmets Tallinn RedBike  2:09:51.9 N 2  
118 355 Ago Ilves Laagri Jõelähtme Singel 2:09:58.6 M50 17  
119 330 Olavi Ründva Tallinn  2:10:19.4 M40 46  
120 80 Rauno Agu Karinu Põldotsa Rahvaspordiklubi 2:10:22.9 M40 47  
121 358 Veiko Jakovets Rae vald  2:10:27.5 M40 48  
122 347 Margus Meidla Rae vald  2:10:46.7 M40 49  
123 322 Ivar Kiitam Tallinn  2:10:53.7 M 55  
124 353 Sander Kiil Tallinn  2:11:19.5 M40 50  
125 97 Merike Meriküla Kohila TEAM SUTLEMA 2:11:34.9 N 3  
126 41 Priit Randpõld Kohila TEAM SUTLEMA 2:11:36.2 M50 18  
127 74 Avo Kirsipuu Harku vald Spordiklubi Kirss 2:11:49.2 M50 19  
128 278 Robert Keridan Tallinn  2:12:08.1 M 56  
129 48 Alar Nõmmik Türi vald  2:12:20.3 M 57  
130 221 Taivo Kangilaski Saue vald Eesti Energia Spordiklubi 2:12:25.6 M40 51  
131 356 Lauri Senješ Tallinn  2:14:01.3 M 58  
132 257 Rasmus Karja Keila  2:14:28.2 M 59  
133 296 Deivil Õun Tallinn  2:14:46.4 M40 52  
134 94 Marko Soopalu Saue vald  2:14:56.9 M40 53  
135 121 Raivo Olgo Tallinn  2:15:06.4 M40 54  
136 150 Inge Soopalu Saue vald BBTools 2:15:21.4 N 4  
137 131 Janne Epner Tallinn  2:15:22.1 N 5  
138 63 Aivo Traks Saue  2:15:24.8 M40 55  
139 77 Ivar Sova Ülenurme  2:15:34.3 M 60  
140 122 Koit Sammel Harku Cosmos 2:15:46.0 M50 20  
141 142 Aare Pärn Põltsamaa Põltsamaa Jalgrattaklubi 2:15:48.2 M40 56  
142 269 Peep Poller KEILA  2:15:54.7 M50 21  
143 123 Kaupo Krull Maardu  2:16:35.6 M 61  
144 84 Tauno Lipetski Saku vald Aadli Puhastusteenused OÜ 2:16:49.9 M40 57  
145 304 Anre Nõmme Kuressaare SAAREMAA JALGRATTAKLUBI VIIKING 2:17:27.7 M40 58  
146 136 Veiko Kivipõld saku vald  2:17:32.7 M40 59  
147 339 Taavi Kõrvits Kilingi-Nõmme  2:17:45.9 M 62  
148 365 Alex Kokk Kiili  2:17:47.8 M40 60  
149 320 Hillar Lepik Kose  2:17:54.3 M50 22  
150 75 Alvar Leola Maardu Liputehas.ee 2:18:13.5 M40 61  
151 328 Jaanis Pikkof rapla Sportlove 2:18:41.6 M 63  
152 223 Andre Kütt Tallinn Adduco Kolimisteenused 2:18:49.6 M 64  
153 103 Maanus Jõevee Lääne-Nigula Ritsu 2:20:11.7 M40 62  
154 42 Anti Vendel Märjamaa Aima SK 2:20:11.9 M40 63  
155 200 Risto Ristisaar Tallinn  2:20:46.7 M 65  
156 318 Sander Siniorg Saue linn  2:22:06.6 M 66  
157 173 Kairo Sulbi Kose vald  2:22:07.3 M 67  
158 290 Indrek Kõster Kuressaare  2:22:11.7 M40 64  
159 133 Andres Ronk Tallinn Redbike 2:22:23.7 M 68  
160 137 Ilmar Tamm Harkujärve  2:22:34.5 M40 65  
161 321 Tarvo Edovald Saku  2:23:45.3 M40 66  
162 108 Teet Eelmere Harku vald  2:25:13.8 M50 23  
163 352 Kadri Raadla Lääne-Nigula JK Paralepa 2:25:33.7 N 6  
164 338 Urmas Sarri Tallinn  2:25:45.8 M40 67  
165 239 Priit Rauk Tallinn  2:25:48.9 M40 68  
166 158 Ants Kask Tallinn  2:25:49.5 M40 69  
167 214 Reikko Jents VILJANDI  FIXUS 2:26:23.2 M40 70  
168 126 Teet Dooner Tallinn  Sportlove 2:26:24.7 M40 71  
169 332 Liivo Luidre Tallinn  2:26:25.0 M40 72  
170 98 Rain Leisi Saue linn Saue vald Scoutspataljon Team 2:27:07.3 M50 24  
171 224 Anton Bazõlev Tallinn Adduco kolimisteenused 2:28:30.4 M 69  
172 248 Andrus Saveljev Tallinn  2:29:47.4 M40 73  
173 135 Meelis Kaldma Tallinn  2:29:51.1 M 70  
174 351 Tõnu Mertsina Tallinn  2:30:05.5 M50 25  
175 324 Janar Sillaots viljandi vald Viljandi Rattaklubi 2:30:22.1 M 71  
176 185 Arko Kurg Tallinn  2:31:37.9 M 72  
177 105 Taivo Tolli Kullamaa vald X-Sport Team 2:32:44.5 M 73  
178 101 Hedvi Valgemäe Tallinn Redbike 2:32:55.2 N 7  
179 337 Enriko Eelmäe Põlva  2:32:55.6 M 74  
180 323 Hendo Priimägi Kullamaa vald Harku MTB 2:33:50.0 M 75  
181 110 Kaupo Kõrgesaar Tallinn Peetri Sport 2:34:08.8 M40 74  
182 313 Mati Jaaku Lääne-Nigula  2:35:04.9 M50 26  
183 327 Romet Vinnal Viljandi vald  2:38:15.1 M 76  
184 361 Reijo Sikk Tallinn  2:39:29.2 M 77  
185 312 Madis Vahemaa Aruküla Shoproller Kose AMK ct 2:39:34.3 M40 75  
186 371 Kevin Tsopp Viljandi PORTER RACING 2:45:09.5 M 78  
187 196 Karin Lellep Tallinn  2:45:46.4 N 8  
188 111 Martti Siimsen Keila Ensto Ensek AS 2:50:01.2 M 79  
189 372 Kaisa Pajusalu   2:52:41.3 N 9  
190 325 Remo Pender tallinn  2:53:28.4 M 80  
191 130 Mari Puhang Tallinn  3:05:27.4 N 10  
192 317 Karin Härmat Tallinn Tervisesport 3:11:44.1 N 11  
193 316 Pelle Härmat Tallinn  3:25:56.6 M40 76  
194 308 Evelin Vahtra Märjamaa vald  3:28:55.4 N 12  
195 307 Margus Krausberg märjamaa  märjamaa motoklubi 3:28:58.3 M40 77  

Timing & results www.paralepa.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2015