Fixus Sport Marimetsa Kapp 2017

Karujärve VII rattamaraton

44 km tulemused - 07. oktoobril - start 13:00

Täiendatud - 09.10.2017 0:15:19 

Koht Nr Nimi Linn & Maakond Klubi/Firma Aeg Vkl Vkl koht  
1 596 Peeter Tarvis Rapla Komo 1:32:09.2 M 1  
2 3 Kristo Sepp Tallinn REDBIKE / HIIEKO 1:32:22.5 M 2  
3 350 Erki Pütsep Tabasalu AT Sport Mobile.ee 1:32:23.0 M40 1  
4 4 Joonas Maanurm Tallinn Saksa Automaatika ProTeam 1:32:23.2 M40 2  
5 361 Meelis Rebane Tallinn AT Sport Mobile.ee 1:32:24.2 M40 3  
6 484 Tarmo Neemela Tallinn Team Amps 1:32:24.8 M40 4  
7 400 Henrik Kivilo Saue vald AC Racing 1:32:46.3 M 3  
8 13 Kaspar Neemesto Tallinn Saksa Automaatika ProTeam 1:37:53.2 M 4  
9 26 Meelis Pilv Tallinn RedBike Team 1:37:53.5 M 5  
10 7 Mihkel Einblau Tallinn REDBIKE WILO 1:40:19.6 M 6  
11 29 Sander Värv Tallinn REKORD CC 1:40:19.7 M 7  
12 18 Silver Havamaa Tallinn AT Sport Mobile.ee 1:40:19.9 M40 5  
13 8 Markus Vähi Harku SK Pleki Pande 1:40:20.4 M 8  
14 5 Rivo Pajur Saue Saksa Automaatika ProTeam 1:40:32.2 M40 6  
15 20 Einar Näks Rae Rae Rattaklubi 1:41:00.9 M40 7  
16 319 Peep Koidu Aruküla  1:41:01.0 M50 1  
17 36 Haigo Varik Kuressaare Hawaii Express 1:41:31.2 M40 8  
18 15 Aivar Veri Tartu Vooremaa Centrum Rattabaas 1:41:51.2 M50 2  
19 72 Argo Vooremaa Haapsalu Kord Kuus 1:42:09.7 M 9  
20 40 Bruno Tamm Kiili CC Rota Mobilis  1:44:27.4 M40 9  
21 45 Igor Tarassov Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:44:27.8 M50 3  
22 299 Henrik Rikkas Tallinn  1:44:28.1 M50 4  
23 579 Urmas Laur Tallinn  1:44:31.4 M40 10  
24 452 Jan Minski Saku Kulgur Team 1:44:32.3 M40 11  
25 565 Jüri Suluste Kuressaare SJK Viiking 1:44:33.8 M50 5  
26 66 Tarmo Tammearu Laagri  1:44:36.0 M 10  
27 428 Marko Sigus Tallinn  1:44:45.7 M40 12  
28 38 Tanel Kuusk Tallinn SPORTLOVE 1:44:53.8 M40 13  
29 388 Kalle Piirioja Väike - Maarja Egesten Metallehitused 1:45:35.0 M40 14  
30 308 Raiko Maide Tallinn MyBody 1:46:20.6 M 11  
31 246 Merilin Metsalu Tallinn Adduco kolimisteenused 1:46:23.1 N 1  
32 57 Rene Pajus Rae Rae Rattaklubi 1:46:23.5 M40 15  
33 329 Rein Lauk Tallinn AT Sport CarTrans.ee 1:46:23.9 M 12  
34 563 Matis Sikk Kuressaare SJK Viiking 1:46:27.5 M40 16  
35 21 Ahti Raasuke Kuressaare Hawaii Express 1:46:30.3 M40 17  
36 79 Villu Lüüsalu Pärnu  1:46:32.2 M40 18  
37 25 Kuido Lemloch Saue vald niner.ee 1:46:39.0 M40 19  
38 383 Ergo Pank Saue RADIUS 1:46:55.9 M40 20  
39 279 Danek Tshushkin Pärnu  1:47:06.7 M 13  
40 53 Janno Luik Kuressaare  1:47:08.9 M40 21  
41 650 Margo Kippasto Tartu  1:47:43.1 M40 22  
42 31 Marko Pohl Tallinn AT Sport CarTrans.ee 1:48:03.8 M 14  
43 74 Roger Uusmaa Haapsalu Kord Kuus 1:48:04.2 M 15  
44 354 Viljar Nuut Kuressaare Saaremaa Hawaii 1:48:11.3 M40 23  
45 445 Ülar Hallikivi Peetri Rae rattaklubi 1:48:13.2 M40 24  
46 679 Peeter Tarvis Rapla KoMo 1:48:18.1 M50 6  
47 281 Raimo Koppel Tallinn AT Sport CarTrans.ee 1:49:02.9 M 16  
48 243 Antti Ööbik Rae Rae Rattaklubi 1:49:04.3 M40 25  
49 427 Allan Mägi Elva  1:49:23.5 M40 26  
50 16 Marko Johanson Viimsi Püha Loomaaed 1:49:28.4 M 17  
51 27 Anti Kauk Keila CC Rota Mobilis 1:49:32.5 M40 27  
52 105 Taavi Ting Haapsalu Kord Kuus 1:49:35.8 M 18  
53 23 Toomas Silluste   1:49:41.7 M50 7  
54 55 Kaupo Vahter Salme  1:49:48.6 M40 28  
55 418 Romet Puuram Sauga Rattabaas 1:49:58.9 M 19  
56 76 Marko Aro Rae Rae Rattaklubi 1:50:08.6 M 20  
57 262 Alexander Nositsh Tallinn NõmmeRattaklubi 1:50:55.8 M 21  
58 634 Arne Rehi Lohkva  1:51:25.8 M40 29  
59 258 Kuido Koppel kuressaare sporditurg-ee 1:51:27.2 M50 8  
60 663 Kristjan Raud Tõlliste vald Liivimaa Rattaklubi 1:51:37.0 M 22  
61 674 Tauri Narits Tartu Püha Loomaaed 1:52:38.3 M 23  
62 81 Andres Riismann Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 1:52:39.0 M40 30  
63 636 Indrek Müürsep Rakvere BGM 1:52:40.9 M 24  
64 330 Ahti Saagpakk Pärnu  1:52:41.3 M40 31  
65 708 Peep Orlovski Tallinn AT-SPORT 1:52:43.0 M 25  
66 628 Indrek Koort Jõelähtme Veepisar 1:52:44.0 M40 32  
67 106 Kuido Karner Kose vald BBTechnics- Kose AMK ct 1:52:45.1 M 26  
68 34 Karmo Keerd Tallinn RedBike 1:54:03.6 M 27  
69 110 Ivo Kivastik Sipa  1:54:10.6 M40 33  
70 152 Kaspar Semm Türi vald  1:54:14.6 M 28  
71 119 Erik Kütt Tallinn  1:54:15.8 M40 34  
72 711 Maris Lillep Harku PYSSID 1:54:30.6 N 2  
73 58 Oliver Lill Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 1:54:31.2 M 29  
74 531 Renar Pindel Tallinn RedBike Team 1:54:31.7 M 30  
75 63 Agris Eensalu Tallinn SK Pleki Pande 1:55:56.6 M 31  
76 661 Enn Altin Elva Jooksupartner 1:55:57.2 M40 35  
77 678 Ilmar Toomsalu Saue Tallinna Lennujaama SK 1:56:01.7 M40 36  
78 699 Aimar Annion Tallinn  1:56:04.3 M40 37  
79 289 Valdek Venno Kose Kose AMK 1:56:22.0 M40 38  
80 145 Tõnis Raamets Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 1:56:22.1 M40 39  
81 70 Jaanus Hintser Tallinn FIxus Sport 1:56:27.2 M40 40  
82 87 Anders Eensalu Saue vald SK Pleki Pande 1:57:54.4 M 32  
83 132 Anton Bazõlev Tallinn Adduco kolimisteenused 1:58:14.4 M 33  
84 675 Robertino Kuik Tartu  1:58:43.9 M50 9  
85 86 Andres Allmere Tallinn  1:58:50.4 M50 10  
86 339 Hermo Uibo Rae vald Rae Rattaklubi 1:59:09.2 M 34  
87 284 Aimar-Alarik Ots Lääne-Nigula Paralepa 1:59:11.0 M40 41  
88 83 Kaido Kangur Rapla Aima SK 1:59:55.7 M40 42  
89 97 Virgo Raadla Lääne-Nigula SK Sula 2:00:01.1 M40 43  
90 658 Gunnar Valgur Viljandi Baltic Agro 2:00:11.7 M 35  
91 253 Marianne Palusoo Saue Saksa Automaatika ProTeam 2:00:12.0 N 3  
92 608 Martin Metsmaaker Rae vald AC Racing 2:00:40.9 M 36  
93 649 Toomas Kurg Tallinn SK Parksi 2:00:56.7 M40 44  
94 73 Janek Laanisto Aruküla  2:02:06.6 M40 45  
95 183 Janar Murekas Lääne-Saare vald Trelleborg 2:02:49.8 M 37  
96 496 Kädi Raadla Lääne-Nigula Kalevi Jalgrattakool 2:03:05.2 N 4  
97 680 Priit Karjane Juuru Vald  2:03:15.9 M40 46  
98 148 Madis Ojaliiv Võsu RedBike 2:03:26.9 M40 47  
99 580 Tarmo Tamkivi Keila  2:03:59.6 M50 11  
100 621 Jüri Vlassov Tallinn CC Rekord 2:04:26.5 M 38  
101 298 Lars-Erik Hion Tallinn  2:04:26.6 M 39  
102 380 Ander Tenno Tallinn Tervisesport 2:05:24.2 M40 48  
103 690 Koit Voojärv Lääne-Saare Saare Kruiis 2:05:58.5 M 40  
104 653 Marek Mägi Kuressaare Saarte Metsamajanduse oü 2:06:00.5 M40 49  
105 127 Alvar Leola Maardu Liputehas.ee 2:06:05.6 M40 50  
106 107 Märt Rooden Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 2:06:10.6 M40 51  
107 670 Siim Tarvis Tallinn Komo 2:07:16.5 M 41  
108 254 Regina Suzi Tallinn Sportlove 2:08:03.4 N 5  
109 669 Elar Lomp Rae vald AC Racing 2:08:20.9 M 42  
110 635 Maila Rehi Lohkva  2:09:06.9 N 6  
111 712 Marleen Arula Saku PYSSID 2:09:29.9 N 7  
112 267 Ingrid Kivi Tallinn  2:10:37.2 N 8  
113 22 Risto Talvar Tallinn  2:10:38.5 M40 52  
114 672 John Kaju Kuressaare  2:10:41.9 M 43  
115 142 Urmas Kulm Tabasalu  2:10:57.1 M40 53  
116 486 Liivo Luidre Tallinn  2:11:24.5 M40 54  
117 704 Andres Ramst Aste  2:11:35.8 M40 55  
118 182 Anre Nõmme Kuressaare  2:11:38.8 M40 56  
119 660 Mart Kreek Salme BWB 2:12:11.4 M40 57  
120 688 Martin Sigus Rae SK Kramp 2:12:23.0 M 44  
121 138 Kaspar Kristal Kose vald BBTechnics- Kose AMK ct 2:12:32.5 M 45  
122 409 Kristo Palm Tallinn Saku Õlletehase Spordiklubi 2:12:33.7 M 46  
123 197 Tauno Lipetski Saku Aadli puhastusteenused OÜ 2:12:51.6 M40 58  
124 626 Ieva Longa Tallinn NRK 2:12:52.4 N 9  
125 706 Kaido Eichfus Kuressaare Saarte Tehnika 2:12:56.2 M40 59  
126 328 Ragnar Lepp Rakvere Egesten Metallehitused 2:13:20.5 M 47  
127 707 Vahur Trei Viimsi Viimsi Sport 2:14:20.6 M50 12  
128 162 Tarmo Ollema Haapsalu Paralepa 2:14:39.6 M50 13  
129 684 Lembit Alliksaar Paikuse  2:15:03.3 M40 60  
130 654 Siim Söödor Viljandi  2:15:23.2 M 48  
131 698 Taavi Tuisk Pihtla Kuressaare ametikool 2:17:55.9 M40 61  
132 387 Indro Päll Saue vald AC Racing 2:18:05.0 M 49  
133 652 Kaido Oja Vantaa  2:18:40.0 M 50  
134 291 Andreas Papp Tallinn  2:19:01.2 M 51  
135 131 Koit Sammel Harku Cosmos 2:19:42.0 M50 14  
136 151 Hedvi Valgemäe Tallinn Püssid 2:20:13.8 N 10  
137 676 Andres Käsper Nasva kasesalu ee 2:20:14.8 M40 62  
138 703 Indrek Kelder Kuressaare  2:21:31.0 M40 63  
139 659 Vladimir Pennert Paide  2:21:36.5 M50 15  
140 290 Rain Leisi Saue linn Scoutspataljon Team 2:22:11.1 M40 64  
141 705 Urmas Raik Pihtla Piiprellid 2:22:24.9 M50 16  
142 176 Teet Dooner tallinn   2:22:41.8 M40 65  
143 655 Martin Kork Viimsi vald  2:23:35.5 M40 66  
144 217 Liina Sooäär Tallinn Sportlove 2:24:15.1 N 11  
145 691 Ain Talu Kuressaare JIK VIIKING 2:24:18.7 M50 17  
146 637 Stewe Mets Rakvere  2:25:43.1 M 52  
147 534 Kät Mõttus Kanepi  2:26:01.7 N 12  
148 633 Marek Ladva Kanepi  2:26:01.8 M40 67  
149 147 Kairit Veri Tartu Vooremaa Centrum Rattabaas 2:26:57.0 N 13  
150 656 Tiiu Naagel Lääne-Saare  2:26:57.2 N 14  
151 695 Priit Rauk   2:28:13.8 M40 68  
152 599 Andre Kütt Tallinn Adduco Kolimisteenused 2:30:13.5 M 53  
153 434 Marek Veiberg keila  2:30:19.8 M50 18  
154 702 Piia Jaaksoo Ridala vald JK Paralepa 2:32:35.4 N 15  
155 662 Jaan Mõtsnik Järva-Jaani Järva-Jaani RSK 2:34:15.4 M40 69  
156 647 Toomas Sepp Kuressaare Anname Vändale Valu 2:34:20.9 M40 70  
157 605 Allan Maripuu Laagri  2:42:10.7 M40 71  
158 709 Andres Vavilov Tallinn  2:43:00.8 M 54  
159 648 Martin Ott Tallinn AC Racing 2:52:09.2 M 55  
160 203 Arne Kaasik Tallinn Columbus 2:53:50.4 M50 19  
161 696 Kalvi Trei Kuressaare EURO 2:56:45.0 M40 72  
162 683 Joel Bezzaborkin Tallinn  3:13:22.4 M 56  
163 710 Taavi Tälli Tabasalu  3:23:29.8 M 57  

Timing & results www.paralepa.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2015