Fixus Marimetsa Kapp 2018

E-Piim Kullamaa XV rattamaraton

25 km tulemused - 30. juunil 2018 - start 12:45

Täiendatud - 01.07.2018 0:08:20 

Koht Nr Nimi Linn & Maakond Klubi/Firma Aeg Vkl Vkl koht  
1 2001 Matvei Tarassov Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:55:40.4 M16 1  
2 2006 Johann Mattias Puuorg Saku Porter Racing 0:55:42.8 M14 1  
3 2004 Markus Välja Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:55:47.5 M16 2  
4 2018 Hendri Kask Tallinn  0:55:48.6 M14 2  
5 2403 Kristofer Säälik Viimsi vald CFC 0:55:52.3 M16 3  
6 2024 Mikk Bauer Haapsalu  0:56:38.9 M16 4  
7 2007 Ragnar Sirk Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:56:39.5 M14 3  
8 2011 Robin Vahter Saaremaa vald Hawaii Express Kuressaare 0:56:47.1 M16 5  
9 2020 Virgo Mitt Sindi Pärnu Kalevi Spordikool  0:58:49.8 M14 4  
10 2043 Marco Voodla Tallinn Nõmme RK 0:58:56.0 M 1  
11 2010 Rünno Raadla Lääne-Nigula JK Paralepa 0:58:59.5 M12 1  
12 2251 Kalle Kilk Tallinn Hobulaiu Team 0:59:02.7 M40 1  
13 2387 Richard Ründva Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:00:04.6 M12 2  
14 2016 Marko Martin Rapla KOMO 1:00:32.2 M16 6  
15 2027 Aivo Siimar Rapla vald Raplamaa Rattaklubi Komo 1:00:50.4 M40 2  
16 2366 Tauri-Dag Tõnov Tallinn  1:01:33.1 M40 3  
17 2352 Christopher Väinola Tallinn Kalevi Jalgrattakool 1:02:20.3 M14 5  
18 2427 Ilmar Toomsalu Saue  1:02:26.7 M40 4  
19 2019 Gregor Siimar Rapla vald Raplamaa Rattaklubi Komo 1:02:30.9 M16 7  
20 2023 Kristjan Fuks Kernu vald  1:02:59.7 M16 8  
21 2289 Tiit Karus Tallinn  1:03:07.9 M40 5  
22 2319 Maarius Hirv Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:03:12.9 M12 3  
23 2022 Janar Kirs Rapla  1:03:19.3 M 2  
24 2393 Hanna Heinsaar Tallinn NRK 1:03:21.5 N16 1  
25 2332 Priit Berkmann Kärdla  1:03:39.4 M 3  
26 2461 Annika Tuul Tallinn Püssid 1:05:23.9 N40 1  
27 2423 Joosep Kalme Jõgeva vald Vooremaa Centrum Rattabaas 1:05:38.9 M14 6  
28 2017 Laura Tormet  CFC 1:05:54.1 N16 2  
29 2250 Jaanus Simm Tallinn Hobulaiu Team 1:05:55.0 M40 6  
30 2033 Annikki Lugenberg Tallinn CFC 1:06:07.1 N16 3  
31 2026 Maria Treier Tallinn CFC 1:06:11.4 N12 1  
32 2416 Mattias Reinaas  AUTOHOUSE 1:06:15.6 M14 7  
33 2042 Marek Murumäe  Harku Aima SK  1:06:48.6 M 4  
34 2341 Mark Minkovski Harku vald  1:07:07.4 M40 7  
35 2025 Helina Puuorg Saku Porter Racing  1:07:13.2 N40 2  
36 2031 Jaan Jõgi Kuressaare Omniva Spordiklubi 1:07:13.6 M40 8  
37 2339 Kaupo Floren   1:07:16.1 M40 9  
38 2338 Jaanika Teras   1:07:16.3 N40 3  
39 2170 Markus Aleksander Saar Kuusalu vald Kuusalu Rattaklubi 1:07:16.7 M12 4  
40 2169 Mauro Erik Saar Kuusalu vald Kuusalu Rattaklubi 1:07:18.0 M12 5  
41 2054 Zlata Bronishevskaja Maardu Kalevi Jalgrattakool 1:07:24.5 N12 2  
42 2294 Lee-Helen Lill Tallinn RedBike Naised 1:07:25.4 N 1  
43 2051 Jüri Bronishevski Maardu Kalevi Jalgrattakool 1:07:31.0 M40 10  
44 2419 Maive Tummeltau Märjamaa RedBike 1:07:32.1 N40 4  
45 2041 Jaagup Kask Lääne-Nigula Kullamaa Keskkool 1:07:34.3 M14 8  
46 2049 Lauren Pohl Viimsi CFC 1:07:45.2 N12 3  
47 2059 Aare Kährik Viljandi Hobulaiu Team 1:07:46.6 M40 11  
48 2273 Elis Kiin Kärdla M ja P Nurst  1:07:49.6 N 2  
49 2037 Erki Hiiuväin Viimsi vald  1:08:26.2 M 5  
50 2174 Gerd Lauri Eerme Saku Porterracing 1:08:47.0 M14 9  
51 2045 Maiken Niit Viimsi vald Tervisesport 1:09:21.9 N 3  
52 2083 Einar Luiga Palivere Helland Baltic OÜ 1:09:24.3 M40 12  
53 2034 Arvi Lugenberg Tallinn  1:09:30.3 M40 13  
54 2187 Jane Zeltova Juri Nõmme Rattaklubi 1:09:32.5 N12 4  
55 2097 Marten Mööl Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:09:32.7 M12 6  
56 2450 Kaarel Kollo Kambja  1:10:02.5 M40 14  
57 2192 Ainar Salme Keila  1:10:08.8 M 6  
58 2030 Monika Veelma Raasiku vald  1:10:17.4 N40 5  
59 2032 Karl Raadla Lääne-Nigula JK Paralepa 1:10:24.6 M16 9  
60 2371 Marko Talvet saue vald   1:10:25.4 M40 15  
61 2421 Ave Treier Tallinn  1:10:59.1 N40 6  
62 2454 Eduard Treier Tallinn  1:10:59.4 M40 16  
63 2373 Kaspar Poller Keila ABB Spordiklubi 1:11:09.0 M 7  
64 2108 Raigo Sipria Saue vald Ruila kool 1:11:20.3 M14 10  
65 2368 Raigo Pärnapuu Haapsalu  1:11:26.1 M40 17  
66 2369 Kaido Rehkalt Lääne-Nigula vald  1:11:26.8 M 8  
67 2063 Aaron Parker Järveoja Märjamaa KoMo 1:11:30.7 M12 7  
68 2394 Helis Heinsaar Tallinn NRK 1:11:37.5 N12 5  
69 2039 Mart Niidu Pärnu RSK Rave 1:12:11.3 M40 18  
70 2304 Marju Tempel AEGVIIDU AEGVIIDU SK 1:12:34.6 N40 7  
71 2079 Carl Peeter Dooner Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:12:50.2 M12 8  
72 2065 Rasmus Nõmm Viimsi Nõmme Rattaklubi 1:12:53.5 M12 9  
73 2102 Madis Randpõld Kohila TEAM SUTLEMA 1:13:13.9 M14 11  
74 2457 Andro Tamkõrv Tallinn CFC 1:13:21.3 M12 10  
75 2270 Marko Leibenau Keila  1:13:29.7 M40 19  
76 2068 Kaido Laine Kuressaare Yumeiho Saaremaa SK 1:13:52.2 M40 20  
77 2048 Piia Jaaksoo Haapsalu  1:13:54.4 N40 8  
78 2463 Genrih Kireev Tuusula  1:14:21.0 M12 11  
79 2202 Diana Ots Lääne-Nigula  1:15:34.5 N40 9  
80 2055 Katrin Pihlakas Saue vald  1:15:34.8 N 4  
81 2436 Tiina Muts Tallinn Tervisesport 1:15:39.6 N40 10  
82 2428 Maret Toomsalu Saue  1:15:54.6 N40 11  
83 2254 Tarmo Leht Tallinn HeliosM 1:16:09.9 M40 21  
84 2318 Janek Ling Lääne-Nigula vald  1:16:36.0 M12 12  
85 2462 Janek Pihtjõe Viimsi  1:16:44.2 M40 22  
86 2092 Siim Eenma Kiili Nõmme Rattaklubi 1:17:20.9 M12 13  
87 2175 Priit Eerme Saku  1:17:48.4 M40 23  
88 2073 Jüri Fjodorov Keila -Joa  1:18:22.6 M40 24  
89 2067 Greg-Emil Pärn Põltsamaa PÕLTSAMAA JALGRATTAKLUBI 1:18:33.2 M12 14  
90 2446 Herlen Kajo Anija vald Kuusalu Rattaklubi 1:18:56.1 M12 15  
91 2444 Ruben Käärst Kuusalu Kuusalu Rattaklubi 1:18:59.9 M12 16  
92 2431 Kermo Kaldma Tallinn  1:19:30.8 M14 12  
93 2354 Larsen-Klaus Tammepuu Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:19:32.2 M12 17  
94 2084 Liis Kuusnõmm Jõelähtme  1:19:40.1 N 5  
95 2440 Aljona Varfolomejeva Juri Rae Vald  1:19:44.3 N 6  
96 2455 Hego-Cristopher Saar Tallinn CFC 1:20:18.3 M14 13  
97 2459 Patrik Tobias Pindma Tallinn CFC 1:20:22.2 M12 18  
98 2464 Vahur Pindma Tallinn  1:20:23.1 M40 25  
99 2410 Helina Tuhkla Tallinn Kord kuus 1:20:23.8 N 7  
100 2057 Erika Laherand Haapsalu linn  1:20:25.9 N40 12  
101 2086 Lea Järveoja Märjamaa - 1:20:45.2 N40 13  
102 2098 Kuldar Järveoja Märjamaa  1:20:45.9 M40 26  
103 2305 Joonas Pikka AEGVIIDU AEGVIIDU SK 1:21:08.2 M16 10  
104 2276 Triinu-Liis Salme Rae vald Saku Õlletehase Spordiklubi 1:21:34.8 N 8  
105 2367 Ivar Eduvald Keila  1:21:40.8 M 9  
106 2284 Piret Õun Tallinn Radisson Blu Sky Hotel 1:21:50.7 N 9  
107 2188 Malle Vooremaa Tallinn Kord Kuus 1:22:02.5 N 10  
108 2070 Loore Lemloch Laagri  1:22:33.2 N12 6  
109 2071 Mirjam Kask Lääne-Nigula Kullamaa Keskkool 1:22:34.2 N12 7  
110 2456 Ralf Hürpen Tallinn CFC 1:23:40.6 M12 19  
111 2422 kadri Sipria saue vald  1:23:51.6 N 11  
112 2449 Heitti Uustalu Märjamaa  1:23:57.2 M 10  
113 2153 Riho Männik Saue vald Ruila kool 1:24:22.6 M14 14  
114 2280 Jarno Mööl Tallinn KAIDI EE 1:24:45.4 M40 27  
115 2333 Pavel Kotrin Tallinn  1:25:55.4 M40 28  
116 2093 Kevin Matteus Lääne- Nigula Kullamaa SK 1:26:08.3 M12 20  
117 2398 Kaire Parm Riisipere  1:27:00.6 N 12  
118 2113 Karl-Danil Pärn Põltsamaa PÕLTSAMAA JALGRATTAKLUBI 1:27:11.5 M14 15  
119 2081 Ago Kirsipuu Lääne-Nigula  1:27:12.4 M40 29  
120 2377 Algis Vaidila Tootsi  1:27:45.4 M40 30  
121 2420 Katrin Aare Tallinn  1:27:52.2 N40 14  
122 2445 Georg Salupuu Kuusalu vald Kuusalu Rattaklubi 1:27:53.1 M12 21  
123 2441 Revo Käärst Kuusalu Kuusalu Rattaklubi 1:28:06.8 M12 22  
124 2405 Frida Mia Ragilo Nissi Cannibal 1:28:28.5 N12 8  
125 2433 Kristjan Sarri Tallinn  1:29:07.8 M14 16  
126 2430 Reimo Kaldma Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:29:46.1 M12 23  
127 2248 Marten Truubon Keila  1:29:56.7 M12 24  
128 2198 Ülar Truubon Keila  1:29:58.1 M40 31  
129 2425 Kadi Priimägi Lääne-Harju vald  1:30:30.2 N 13  
130 2296 Gerlind Kask Keila  1:31:57.5 N 14  
131 2094 Liis Trumm Tallinn  1:31:59.1 N 15  
132 2458 Jan-Eerik Luik Tallinn CFC 1:32:29.6 M14 17  
133 2442 Gertu-Liis Soosaar Haapsalu - 1:32:40.9 N16 4  
134 2303 Jaanika Kivilo Keila  1:32:54.4 N 16  
135 2249 Janek Umbleja Märjamaa  1:34:40.5 M40 32  
136 2426 Alice Simm Märjamaa  1:34:40.5 N40 15  
137 2336 Entoni-Lorens Michelson Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:35:53.8 M12 25  
138 2347 Robert Havamaa Tallinn A&T Sport 1:36:01.4 M12 26  
139 2282 Moonika Tammsalu Keila  1:36:10.3 N 17  
140 2447 Kadi Kõresaar Keila  1:36:10.8 N 18  
141 2085 Signe Traks Saue  1:37:42.3 N40 16  
142 2208 Lea Tikenberg-Rulli Saue vald Ruila kool 1:42:37.0 N40 17  
143 2443 Sten Erik Soiver Kuusalu Kuusalu Rattaklubi 1:43:32.6 M12 27  
144 2460 Tauri Leppik Pärnu  1:43:47.1 M 11  
145 2171 Melanie Fuks Kernu  1:46:14.4 N12 9  
146 2452 Sofia Lavriala Saue vald  1:46:47.6 N12 10  
147 2438 Oliver Kleinert Tallinn  1:46:49.3 M12 28  
148 2190 Herly Talvet saue vald  1:46:55.5 N 19  
149 2435 Kädi-Riin Vendel Märjamaa Aima SK 1:47:25.3 N 20  
150 2181 Erki Kikkerpill Laagri  1:47:46.4 M40 33  
151 2390 Karmen Grünberg Tallinn  1:48:04.5 N16 5  
152 2401 Raul Kozlov Tallinn  1:48:05.8 M40 34  
153 2434 Katri-Liis Vendel Märjamaa Aima SK 1:50:08.4 N 21  
154 2193 Linda Pärnpuu Kullamaa Paralepa Jalgrattaklubi 1:52:47.5 N40 18  
155 2375 Signe Udu-Pärna Saue vald  1:53:10.0 N40 19  
156 2180 Franz Aller Tallinn  2:01:09.4 M12 29  
157 2448 Ken-Martin Kõresaar Keila  2:01:11.5 M12 30  
158 2186 Martin Murumäe  Harku Aima SK  2:05:00.3 M12 31  
159 2058 Aimi Murumäe Harku Aima SK  2:05:00.7 N40 20  
160 2451 Liisa Kriis Saue vald AT SPORT TEAM 2:08:07.2 N12 11  
161 2453 Karin Kriis Saue A&T Sport Team 2:08:07.9 N 22  
162 2439 Gerli Kleinert Tallinn  2:31:52.8 N12 12  
163 2437 Raimo Kleinert Tallinn  2:31:53.6 M 12  
164 2424 Herman Nõmm Kohila vald Aespa Tselluloosi 17  3:13:47.7 M12 32  
165 2372 Marden Nõmm Kohil  3:13:49.0 M 13  

Timing & results www.paralepa.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2015