Fixus Sport Marimetsa Kapp 2017

Karujärve VII rattamaraton

18 km tulemused - 07. oktoobril 2017 - start 13:15

Täiendatud - 09.10.2017 0:14:28 

Koht Nr Nimi Linn & Maakond Klubi/Firma Aeg Vkl Vkl koht  
1 2001 Rando Marten Evendi Saku Porter Racing 0:33:46.8 M16 1  
2 2608 Ron-Thorren Floren Tallinn CFC 0:36:21.9 M16 2  
3 2004 Henry Grünberg Saku Porter Racing 0:36:22.1 M14 1  
4 2008 Artur Kupp Kuusalu Kuusalu rattaklubi 0:36:23.1 M16 3  
5 2006 Romet Pajur Saue CFC 0:36:25.4 M14 2  
6 2627 Kasper Keerberg Ambla Ambla SK 0:36:28.5 M16 4  
7 2010 Mattias Jonatan Lehtsaar Aespa CFC 0:36:37.9 M14 3  
8 2171 Kristofer Säälik Viimsi vald CFC 0:36:41.2 M16 5  
9 2646 Marek Säälik Haabneeme  0:36:41.2 M 1  
10 2513 Gabriel Helmut Aduson Jõelähtme CFC 0:37:31.7 M12 1  
11 2409 Karl Markus Sorga Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:37:34.2 M16 6  
12 2312 Argo Nurs Pühalepa  0:37:40.2 M 2  
13 2673 Hugo Randmaa Tallinn CFC 0:37:53.0 M14 4  
14 2374 Jacob Süld Tallinn NRK 0:37:54.7 M16 7  
15 2327 Johann Mattias Puuorg Saku Porter Racing 0:38:30.4 M14 5  
16 2042 Robin Vahter Kuressaare  0:38:49.1 M14 6  
17 2017 Markus Välja Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:38:50.2 M14 7  
18 2012 Silvia Türkson Saku Porter Racing 0:38:50.3 N16 1  
19 2018 Darola Kruusik Tallinn MyBody 0:39:08.0 N 1  
20 2676 Agu Lehemaa Haapsalu Paralepa 0:39:35.0 M 3  
21 2611 Hendri Kask Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:39:51.7 M14 8  
22 2075 Rünno Raadla Lääne-Nigula SK Sula 0:40:09.5 M12 2  
23 2023 Marko Martin Rapla KOMO 0:40:33.1 M16 8  
24 2412 Kert Kask Saku Hõberatas 0:40:50.5 M16 9  
25 2019 Kristiina Kõll-Grünberg Saku Porter Racing 0:40:54.1 N40 1  
26 2029 Merli Paat Rae vald Saksa Automaatika ProTeam 0:40:54.4 N 2  
27 2037 Margus Elken Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 0:40:54.5 M 4  
28 2025 Virgo Mitt Sindi Pärnu Kalevi Spordikool  0:41:07.5 M12 3  
29 2670 Janar Kirs Rapla  0:41:10.0 M 5  
30 2316 Marko Kukuškin Haapsalu  0:41:11.8 M 6  
31 2039 Ragnar Sirk Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:41:18.6 M14 9  
32 2021 Maive Tummeltau Raplamaa Püssid 0:41:24.0 N40 2  
33 2184 Maribel Rannala Viimsi CFC 0:41:28.4 N12 1  
34 2183 Ivar Rannala Viimsi  0:41:31.1 M 7  
35 2060 Andres Ronk Tallinn MTÜ Hõberatas Rattaklubi 0:41:31.7 M 8  
36 2328 Helina Puuorg Saku Porter Racing  0:41:56.7 N40 3  
37 2069 Kaisa Poller Tallinn V-Püssid 0:41:58.1 N 3  
38 2294 Liina Volmerson Tallinn REDBIKE WILO 0:41:58.4 N 4  
39 2031 Mart Pajuste Ridala Kiideva 0:42:01.4 M 9  
40 2585 Laura Tormet  CFC 0:42:28.2 N16 2  
41 2637 Sebastian Värv Tallinn sporditurg-ee 0:42:38.0 M 10  
42 2677 Karl Hendrik Tamkivi Kuressaare Sülla SK 0:42:43.0 M 11  
43 2626 Kristjan Kaljulaid Kuressaare  0:42:46.9 M 12  
44 2052 Jaan Jõgi Kuressaare Omniva Spordiklubi 0:42:47.9 M 13  
45 2103 Riko Tammepuu Keila Nõmme Rattaklubi 0:42:50.3 M12 4  
46 2596 Joel Jõul Tallinn  0:42:55.9 M 14  
47 2562 Urmo Arikas Kuressaare  0:43:25.3 M 15  
48 2188 Erki Hiiuväin Tallinn  0:43:29.0 M 16  
49 2065 Kadi Rajala-Pihl Tallinn HEKA Projekt 0:43:36.4 N40 4  
50 2380 Egert Erko Stoltsen Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:43:42.2 M12 5  
51 2198 Tarmo Eilpuu Ridala vald Ridala Spordiklubi 0:43:42.4 M 17  
52 2085 Mart Niidu Pärnu RSK Rave 0:43:46.4 M 18  
53 2116 Annikki Lugenberg Tallinn CFC 0:43:48.8 N12 2  
54 2117 Arvi Lugenberg Tallinn  0:43:49.4 M 19  
55 2057 Kristi Evendi Saku vald Porter Racing 0:43:49.8 N 5  
56 2046 Kadri Raadla Lääne-Nigula SK Sula 0:43:58.3 N 6  
57 2032 Andres Koit Tallinn  0:44:47.7 M 20  
58 2049 Kristjan Fuks Kernu vald  0:44:52.7 M14 10  
59 2115 Maria Treier Tallinn CFC 0:45:09.5 N12 3  
60 2679 Marco Voodla Tallinn Nõmme RK 0:45:09.5 M16 10  
61 2080 Jaagup Kask Märjamaa vald  0:45:31.9 M14 11  
62 2072 Robin Reesar Kullamaa SK SULA 0:45:35.9 M12 6  
63 2087 Eva Sermann Tallinn Sportlove 0:45:36.6 N 7  
64 2613 Merike Koort Jõelähtme Veepisar 0:45:37.1 N40 5  
65 2091 Maiken Niit Viimsi vald Tervisesport 0:45:38.9 N 8  
66 2650 Aivi Tarvis Rapla KoMo 0:46:04.0 N40 6  
67 2120 Ott Eensalu Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:46:10.5 M14 12  
68 2129 Anna Borunova Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:46:21.4 N 9  
69 2050 Karl Raadla Lääne-Nigula SK Sula 0:46:37.1 M14 13  
70 2664 Artti Raasuke Kuressaare  0:46:49.0 M 21  
71 2068 Karin Lellep Tallinn  0:47:11.2 N 10  
72 2665 Kristiina Piipuu Kuressaare  0:47:24.2 N 11  
73 2666 Tarmo Piipuu Kuressaare Saare Erek 0:47:24.3 M 22  
74 2329 Oliver Hion Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:47:38.1 M14 14  
75 2187 Lauren Pohl Viimsi CFC 0:47:48.0 N12 4  
76 2168 Jüri Bronishevski Maardu Biketime 0:48:01.7 M 23  
77 2077 Helen Türkson Saku Porter Racing  0:48:04.8 N40 7  
78 2169 Zlata Bronishevskaja Maardu Biketime 0:48:08.3 N12 5  
79 2181 Virge Tiik Ridala vald  0:48:39.0 N 12  
80 2109 Raul Reesar Kullamaa Suusaklubi SULA 0:48:39.6 M12 7  
81 2566 Jane Želtova Harju vald Nõmme Rattaklubi 0:48:45.3 N12 6  
82 2082 Aimi Murumäe Harku Aima SK 0:48:48.6 N40 8  
83 2683 Mihkel Ohak   0:49:10.1 M 24  
84 2597 Jaanika Koitla Pärnu  0:49:12.5 N 13  
85 2672 Ergo Oolup  Saaremaa Surfi Klubi 0:49:21.2 M 25  
86 2540 Aare Kährik Viljandi HOBULAIU TEAM 0:49:32.5 M 26  
87 2536 Eduard Treier Tallinn  0:50:02.5 M 27  
88 2063 Kermo Tamm Kiili KJK 0:50:02.6 M12 8  
89 2074 Katrin Pihlakas Kernu vald  0:50:43.7 N 14  
90 2470 Peeter Tamm TALLINN  0:51:06.2 M 28  
91 2119 Aveli Leola Maardu Liputehas.ee 0:51:07.6 N16 3  
92 2059 Toomas Ligi Tallinn  0:51:13.0 M 29  
93 2166 Rene Ben Pihl Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:51:18.4 M12 9  
94 2147 Kaido Laine Kuressaare Yumeiho Saaremaa 0:51:33.9 M 30  
95 2639 Kaido Rosin Haabneeme RKK 0:51:35.0 M 31  
96 2121 Trevor Agu Tallinn Põldotsa Rahvaspordiklubi 0:51:53.8 M12 10  
97 2381 Rasmus Nõmm Viimsi Nõmme Rattaklubi 0:52:04.3 M12 11  
98 2132 Mirjam Kask Märjamaa vald  0:52:06.9 N12 7  
99 2098 Erika Laherand Ridala vald Sula SuKL 0:52:07.7 N40 9  
100 2112 Mari Puhang Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:52:17.3 N40 10  
101 2385 Kaspar Jakobsoo Nõmme  0:52:25.6 M12 12  
102 2473 Krisseliine Pärt Tallinn  0:52:25.9 N 15  
103 2641 Roland Kreek salme BWB 0:52:30.0 M14 15  
104 2123 Signe Agu Tallinn Põldotsa Rahvaspordiklubi 0:52:37.8 N40 11  
105 2156 Kaspar Hintser Tallinn FIxus Sport 0:52:42.5 M12 13  
106 2678 Maret Toomsalu Saue  0:52:42.5 N40 12  
107 2067 Eliina Grünberg Tallinn  0:53:35.6 N40 13  
108 2490 Gregor Vain Saku PORTER RACING 0:53:40.0 M12 14  
109 2674 Jaanus Simm HOBULAID  0:54:23.0 M 32  
110 2682 Anu Ots Lääne-Saare Positivus 0:54:24.8 N40 14  
111 2070 Aleksandra Pihl Tallinn HEKA Projekt 0:54:28.8 N16 4  
112 2583 Loore Lemloch Saue vald Nõmme Rattaklubi 0:54:34.3 N12 8  
113 2603 Liis Kuusnõmm Jõelähtme  0:54:38.0 N 16  
114 2625 Kerli Lõoke Kuressaare  0:55:09.3 N 17  
115 2122 Taimi Kangur Rapla Aima SK 0:55:20.6 N40 15  
116 2113 Aaron Parker Järveoja Märjamaa KoMo 0:55:43.2 M12 15  
117 2142 Carl Peeter Dooner Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:56:03.9 M12 16  
118 2134 Lea Järveoja Märjamaa  0:56:31.3 N40 16  
119 2471 Artur Tamm Tallinn CFC 0:56:33.1 M12 17  
120 2124 Katri-Liis Vendel Märjamaa Aima SK 0:57:03.6 N 18  
121 2634 Lauri Matikainen Tallinn  0:57:22.0 M 33  
122 2642 Annika Kiil Lääne-Saare  0:57:27.0 N40 17  
123 2161 Kristel Agu Tallinn Põldotsa Rahvaspordiklubi 0:57:49.5 N 19  
124 2520 Maarja Kask Märjamaa vald  0:57:54.6 N16 5  
125 2002 Matvei Tarassov Tallinn Nõmme Rattaklubi 0:58:04.9 M16 11  
126 2656 Külliki Pärna Harku  0:59:00.0 N40 18  
127 2633 Kermo Kaldma Tallinn  0:59:05.0 M12 18  
128 2602 Kevin Matteus Kullamaa Kullamaa SK 0:59:22.8 M12 19  
129 2620 Piret Tarjus Tallinn  0:59:26.4 N40 19  
130 2127 Kädi-Riin Vendel Märjamaa Aima SK 0:59:44.0 N 20  
131 2507 Oskar Robert Tagel RAE VALD NÕMME RATTAKLUBI 1:01:06.5 M12 20  
132 2669 Rainer Tagel Rae vald Sparta Rattagrupp 1:01:09.0 M 34  
133 2651 Malle Maripuu  Valjala   1:01:56.0 N40 20  
134 2663 Nathan Süld   1:03:19.0 M12 21  
135 2662 Marko Süld Tallinn EUROKINNISVARA.EE 1:03:20.0 M 35  
136 2671 Anna-Mari Malmre Tallinn  1:03:36.0 N40 21  
137 2675 Eliis Talving Hobulaid  1:04:49.0 N 21  
138 2667 Eena Mark Pihtla Piiprellid 1:05:06.0 N40 22  
139 2681 Kerli Jaagosild Pihtla  1:06:06.9 N40 23  
140 2137 Aiki Leola Maardu Liputehas.ee 1:06:11.7 N12 9  
141 2578 Niklas Laur Tallinn  1:06:22.7 M14 16  
142 2622 Daniil Kalve TALLINN  1:06:51.6 M14 17  
143 2655 Villem Jehe Tallinn  1:06:57.0 M12 22  
144 2135 Tarvi Reesar Kullamaa  1:07:26.5 M 36  
145 2139 Kätlin Vahter Kuressaare  1:10:58.6 N 22  
146 2654 Siur Jehe Tallinn  1:12:18.0 M12 23  
147 2653 Ville Jehe Tallinn  1:12:19.0 M 37  
148 2623 Andreas Kalve TALLINN  1:19:04.1 M12 24  
149 2621 Marko Kalve Tallinn  1:19:05.4 M 38  
150 2648 Carlchriztoper Luke Roi Kuressaare  1:19:25.0 M12 25  
151 2482 Reimo Kaldma Tallinn Nõmme RK 1:19:35.5 M12 26  
152 2680 Rudolf Tamm Tallinn  1:20:19.0 M12 27  
153 2599 Veronika Rogalevitš Tallinn  1:20:20.7 N 23  
154 2636 Saara Riin Põder Tallinn  1:20:55.0 N16 6  
155 2576 Kadi Laur Tallinn  1:21:18.9 N40 24  
156 2635 Anna Liis Põder Tallinn  1:21:27.0 N16 7  
157 2577 Miia Laur Tallinn  1:21:28.1 N16 8  
158 2660 Ats Salu Kuressaare  1:22:26.0 M12 28  
159 2657 Oliver Lõbus Kuressaare  1:22:29.0 M12 29  
160 2661 Rando Salu Kuressaare  1:22:30.0 M 39  
161 2649 Lauri Mägi Kuressaare Saarte Metsamajanduse oü 1:24:10.0 M 40  
162 2647 Ramon Mägi Kuressaare  1:24:11.0 M12 30  
163 2652 Joel Rang Tallinn  1:28:09.0 M 41  
164 2640 Gisele Rang Tallinn Nõmme Rattaklubi 1:28:09.4 N12 10  
165 2632 Kristi Maripuu Tallinn  1:34:31.0 N40 25  
166 2629 Mairi-Ruth Maripuu Tallinn  1:35:09.5 N 24  
167 2630 Rebeka Jaadla Tallinn  1:36:28.8 N12 11  
168 2628 Heigo Jaadla Tallinn  1:36:28.8 M 42  
169 2643 Heli Armus kuressaare  1:41:54.0 N 25  
170 2668 Greete Suurväin Tallinn  1:41:54.1 N12 12  
171 2659 Sander Lõbus Kuressaare  1:53:53.0 M12 31  
172 2658 Annes Lõbus Kuressaare  1:53:54.0 M 43  

Timing & results www.paralepa.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2015